Ukratko o našim edukacijama i seminarima

Ukratko o našim edukacijama i seminarima

Ukratko o našim edukacijama i seminarima

Učimo kroz kokretne primjere iz prakse i savijete mladih ljudi koji se bave onim o  čemu Vas podučavaju.

Cilj je da pomoću posebno osmišljenih edukacija  i radionica za naše članove i sve zainteresovane izgradimo mlade ljude sposobne da realizuju svoje ideje bilo da je u pitanju izrada projekta, pokretanje građanske inicijative, osnivanje nevladine rganizacije ili pokretanje biznisa.

Edukacije i seminare vode mladi ljudi koji su postigli rezultate u svom polju interesovanja i koji mogu da vam prenesu savjete i znanja stečena kroz praksu, a ne samo na osnovu čitanja raznih besmislenih brošura i publikacija. Osobe koji završe našu edukaciju nakon nje biće sa sigurnošću osposobljene da realizuju svoju ideju u našem društvu, bez obzira koliko se to činilo teško ili neizvodivo.

Mi ne želimo da trošimo vrijeme na edukacije i predavanja bez ikakvog smisla i sadržaja, čiji je cilj samo da se što prije završe i da se podijele nekakvi certifikati. Nažalost velika većina edukacija koje su danas na raspolaganju mladima je upravo takvog tipa. Nakon pohađanja jedne takve suštinski prazne edukacije nećete izaći ni sposobniji ni vještiji, već ćete samo imati neki papir koji može da okači na zid. Kome je to dovoljno ne treba da dolazi kod nas. MI TAKO NE RADIMO.

Zbog čega smo drugačiji:

  • predavači su mladi ljudi
  • predavači se bave onim o čemu Vas podučavaju
  • učimo kroz primjere iz prakse
  • učimo Vas konkretne vještine za savladavanje konkretnih problema
  • dobijate prateću dokumentaciju, koja je ciljano vezana za problematiku o kojoj se govori
  • aktivno okruženje – svi učesnici aktivno učestvuju u programu edukacije
  • nakon uspješno završene edukacije, stičete pravo za članstvo u našoj „Mreži bez granica“
  • upoznajete se i družite sa mladim ljudima koji žele da nauče kako da riješe konkretan problem, a ne sjede i ne čekaju samo da prođe vrijeme
  • dobićete certifikat koji dokazuje da ste nešto naučili i da znate, a ne da ste samo bili fizički prisutni

Ukoliko želite da naučite kako da realizujete svoju udeju, kako konkretno da riješite problem ili da naučite konkretnu vještinu na pravom ste mjestu.

Naredni korak je da izaberete neku od edukacija i radionica, tako što ćete ispuniti formular za prijavu u nastavku.