Popusti od 5 do 15% u radnjama za naše članove u Banjaluci

Popusti od 5 do 15% u radnjama za naše članove u Banjaluci

Popusti od 5 do 15% u radnjama za naše članove u Banjaluci

Ukoliko ste naš član u Banjaluci imamo odličnu vijest za vas! Uspostavili smo saradnju sa knjižarama, buticima, radnjama sa računaraskom i mobilnom opremom, sportskim radnjama kao i kozmetičkim salonima.  Sve što je potrebno da ostvarite popust je da prilikom kupovine pokažete našu člansku karticu.
 
Da bi postali vlasnik naše članske kartice potrebno je da budete učesnik nekih od naših programa ili da učite sa nama neki od stranih jezika koji se nalaze u našoj ponudi. Više informacija o kursevima stranih jezika u Banjaluci možete da saznate OVDJE
 
Radnje u kojima možete da ostvarite popuste od 5% do 15% su: 
  • Knjižara My shop
  • Biscom
  • Infocom 
  • Eastcode
  • Sport Vision
  • Juventa
  • Buzz 
  • Orsay 
  • Mango 
  • Chic 

Dobro došli u naše carstvo 🙂